Trpišovský: Krmenčík ještě nenaplnil celkový potenciál. Chci se Slavií vyhrát titul, aby si mě fanoušci oblíbili, říká útočník

Trpišovský: Krmenčík ještě nenaplnil celkový potenciál. Chci se Slavií vyhrát titul, aby si mě fanoušci oblíbili, říká útočník
OBSAHUJE OHLASY

Když přišel Michael Krmenčík hostovat do pražské Slavie z Brugg, očekávalo se, že bude atakovat přední příčky střeleckých tabulek, jenomže bývalý hráč Plzně za Slavii doposud vstřelil pouze čtyři branky, z toho tři za B-tým v ČFL. Osmadvacetiletý útočník zůstává hodně za očekáváním.

„Věříme, že je v nejlepším věku a že ještě nenaplnil celkový potenciál, kam by se mohl dostat. Vždy ho něco zastavilo. Má ideální rozpoložení, zkušenosti se zahraničím a s Českem. Má děti a rodinu. Věřím, že je fotbalu schopný dát všechno. Má možnost se dotknout svého stropu,“ čišela radost z trenéra Trpišovského, když mu vedení Slavie Krmenčíka přivedlo za 85 milionů korun. Trpišovského citoval web sport.cz.

„Když se ozvala Slavia, šlo o jasnou volbu. Z mého pohledu jde o největší klub v Česku. „Chci se Slavií vyhrát titul a být prospěšný týmu, aby si mě fanoušci oblíbili,“ citoval tehdy Krmenčíka server sport.cz. O letenském rivalovi údajně neuvažoval.

Je to o mentalitě. Když se daří, umí hrát každý. Potřebujeme se opřít o hráče, kteří mají zkušenosti a těžké zápasy zvládají. Problém je, že třeba sedmnáctiletý Samek to zvládá,“ sdělil skromně Trpišovský.

Krmenčík může všechny přesvědčit o opaku ve šlágru 13. kola, kdy Slavia doma hostí Viktorii Plzeň.

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.