Plzeň má hodně sehraný a zkušený tým, mají dobré mentální rozpoložení, je vidět, že jsou v pohodě, varuje Trpišovský

Plzeň má hodně sehraný a zkušený tým, mají dobré mentální rozpoložení, je vidět, že jsou v pohodě, varuje Trpišovský
OBSAHUJE VIDEO

Třinácté kolo mezi Slavií a Plzní bude pravděpodobně šlágrem celého podzimu. Do Edenu zavítá lídr Fortuna ligy Viktoria Plzeň. Sešívaní jsou před utkáním velmi obezřetní, nicméně se na zápas hodně těší.

Těším se moc, bude to o to vyhecovanější, že jsme pod nimi v tabulce. Určitě se budeme dotáhnout na rozdíl jediného bodu,“ uvedl pro slavia.cz Petr Ševčík.

Na svého svěřence navázal i trenér Jindřich Trpišovský. Těšíme se hodně, protože je to velký zápas s lídrem tabulky. Má být hezké počasí, při zápasech tu byl vždycky skvělá atmosféra. Já se hodně těším na zápas, na atmosféru i na výkon našeho týmu,“ hlásí před duelem pětačtyřicetiletý kouč.

Slavia je před zápasem obezřetná. Plzeň ze 12 zápasů odešla jedenáctkrát jako vítěz a obdržela pouze osm branek. Je to hodně podobný tým jako v minulých sezonách, není tam moc velká obměna. Odešel Brabec a Ba Loua, vrátil se jim Sýkora. Páteř týmu je tam hrozně dlouho – Řezník, Hejda, Kalvach, Kopic a další. Je to hodně sehraný tým, někteří hráči tam jsou už hodně sezon. Je tam vidět sehranost, vyspělost a zkušenost. Opírají se o dobré mentální rozpoložení, je vidět, že jsou v pohodě. Je tam hodně vítězných typů a daří se jim zvládat zápasy, protože nedostávají moc gólů a vždycky nějakou branku dají, díky velice produktivnímu Beauguelovi. Málokdy dostávají góly,“ upozorňuje pro web slavia.cz lodivod sešívaných.

Video: YouTube

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.