Uzdravený Dúbravka už jim nestačí? Newcastle by mohl Barce vytrhnout trn z paty díky koupi Ten Stegena

Uzdravený Dúbravka už jim nestačí? Newcastle by mohl Barce vytrhnout trn z paty díky koupi Ten Stegena

Ve Španělsku se první listopadový pátek psalo o tom, že se Newcastle United začal zajímat o německého reprezentanta a dlouhodobou jedničku Barcelony Marca-André ter Stegena.

Noví movití majitelé Strak ze St. James Parku by údajně byli ochotni přivést devětadvacetiletého strážce svatyně na ostrovy až za 55 milionů eur.

A právě to je suma, na níž by mohlo katalánské vedení slyšet. Finanční krize je finanční krize a mít v klubové kase desítky milionů eur navíc by se Kataláncům mohlo hodit.

Sám čtyřmi primáty v LaLize ověnčený Ter Stegen zájem z Premier League dosud nekomentoval. V minulosti se však nechal slyšet, že by si po svém konci v Barceloně dokázal představit návrat do bundesligy.

Možnost vyzkoušet si nejrespektovanější světovou ligou by ho však mohla lákat. Nehledě na to, že s nyní devátou Barcou by za určitých okolností v příštím ročníku ani nemusel figurovat v evropských pohárech.

V současnosti se nyní mezi třemi tyčemi devatenáctého celku anglické ligy střídají Woodman a Darlow, kteří využili toho, že byl exsparťan Martin Dúbravka zraněn.

Xavi jde šéfovat Barceloně. A už si vytipoval první posilu. O koho se jedná?

Zdroj: sport.sk

 

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.