Ramos se rozhodně nechystá z PSG odejít bez odehrané minuty, naopak brzy vyběhne na hřiště, přibližuje jeho bratr

Ramos se rozhodně nechystá z PSG odejít bez odehrané minuty, naopak brzy vyběhne na hřiště, přibližuje jeho bratr

Sergio Ramos stále čeká na první odehrané minuty v PSG. Nekompromisní obránce, který předtím nastoupil za Real Madrid k téměř 500 zápasům a dalším 180 za národní tým Španělska, se ve francouzské metropoli stále nezbavil problémů s kolenem a lýtkem.

Na veřejnost už také pronikly spekulace o možném předčasném odchodu a zrušení kontraktu se španělským obráncem. Podle nejnovějších informací se tyto spekulace rozchází s realitou.

„Sergio se určitě nechystá odejít z Paříže a ani končit kariéru. Jeho smlouva platí, o tom není pochyb. Stále není fyzicky v pořádku. Hrát každopádně bude, až mu to zdravotní stav dovolí,“ uvedl pro deník Mundo Deportivo bratr Sergia René Ramos.

Pětatřicetiletý Ramos se přidal k PSG v létě 2021 bez nároku na odstupné. „Stále pracuje na návratu. Už tento týden by měl začít trénovat s týmem a koncem měsíce by se mohl objevit v soutěžním zápase,“ konstatoval bratr René světlé vyhlídky, jehož slova citoval web sport.aktuality.sk.

Paris Saint-Germain se v této sezoně ve francouzské nejvyšší soutěží daří i bez Ramose. Po třinácti zápasech Ligue 1 je tým katarského majitele Nassera Al-Khelaifiho na čele s 10bodovým náskokem. V Lize mistrů ve skupině A je zase na druhé postupové příčce o bod za Manchesterem City.

Zdroj: sport.aktuality.sk, mundodeportivo.com

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.