Odolá kapitán Netopýrů pokušení z Camp Nou? Na levém kraji obrany by byl velkým přínosem

Odolá kapitán Netopýrů pokušení z Camp Nou? Na levém kraji obrany by byl velkým přínosem

Kapitán Valencie by mohl být na konci této sezony zlákán na Camp Nou. Šestadvacetiletý španělský reprezentant v tuto chvíli spekulace v médiích příliš neřeší, ale co bude za pár měsíců, sám říct nyní nedokáže. Velkou roli v tom může sehrát samotná Barcelona, ať již finanční nabídkou na jeho uvolnění, tak i výsledkem v právě probíhajícím ročníku La Ligy.

José Gayá je momentálně štastným na Estadio Mestalla, avšak v příští sezoně vstoupí do posledního roku smlouvy ve Valencii. Zatímco od klubu zatím nedostal nabídku na prodloužení kontraktu, zájemci o jeho služby jsou již v pozoru a zacílit by mohli již za pár měsíců.

„O zájmu Barcelony vím to, co se objevilo v médiích, ale oficiálně mi do dneška nikdo nic neřekl. Ve Valencii jsem spokojen, je mým domovem. Možná to zní jako klišé, ale myslím to upřímně. Nerad bych se pouštěl do tématu mého přestupu. Nyní se soustředím na svou práci v klubu a národním týmu. Můj agent je ten, kdo za mě bude s případnými zájemci jednat. Moc dobře ví, jak to má dělat,“ nechal se slyšet Gayá.

Barcelona si na levého obránce brousí zoubky i proto, že v létě pustila Juniora Firpa do Leedsu. V týmu tak na tomto postu operuje Jordi Alba a mladý talent Alejandro Balde. Produkt mládežnické akademie Valencie odehrál za Netopýry již více jak 270 soutěžních zápasů, ve kterých zaznamenal osm vstřelených branek.

Zdroj: sportskeeda.com

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.