Žádný hráč není větší než klub. Kvintet hvězdných hráčů, který po svém odchodu stále cítí křivdu

Hvězdné manýry některých jmen se mnohdy setkají s tvrdým nárazem u jejich chlebodárců. Nepsané pravidlo, že žádný hráč není větší než klub platí na jakékoliv adrese a pro každého. Někdy to není na škodu, slavné značky dokážou přepnout a napravit se. Jindy se ale jedná i o křivdu na druhé straně, kdy zaměstnavatel odkopne svého úderníka jako prašivého psa bez špetky respektu. Podívejme se na kvintet hráčů, který v posledních letech přišel o svůj flek a stále v sobě živí pocit křivdy.

3) Iker Casillas

Od prvního dne bylo tohle partnerství vnímáno jako pouto na celý život. Španělský brankář prošel všemi výběry Realu Madrid, aby se na dlouhé roky stal neotřesitelnou jedničkou A-týmu. Za Los Blancos odchytal více než 700 zápasů a fanoušky byl vnímán jako jedna z největších ikon v historii klubu.

Zatímco brankář měl svůj sen ukončit kariéru na San Bernabéu, prezident Florentino Pérez měl jiné plány. Do Madridu chtěl přivést De Geu z Manchesteru United či Buffona z Juventusu a s dlouholetou oporou se nemilosrdně rozloučil. Casillas dlouho bez práce nezůstal, neboť se jej ujalo Porto, ale pocit křivdy v něm zůstane již asi navždy.