Žádný hráč není větší než klub. Kvintet hvězdných hráčů, který po svém odchodu stále cítí křivdu

Hvězdné manýry některých jmen se mnohdy setkají s tvrdým nárazem u jejich chlebodárců. Nepsané pravidlo, že žádný hráč není větší než klub platí na jakékoliv adrese a pro každého. Někdy to není na škodu, slavné značky dokážou přepnout a napravit se. Jindy se ale jedná i o křivdu na druhé straně, kdy zaměstnavatel odkopne svého úderníka jako prašivého psa bez špetky respektu. Podívejme se na kvintet hráčů, který v posledních letech přišel o svůj flek a stále v sobě živí pocit křivdy.

1) Luis Suárez

Krok, nad kterým i dnes nevěřícně kroutí hlavou fanoušci katalánského obra, dokonce i samotný uruguayský kanonýr. Luis Suárez po svém příchodu v roce 2014 figuroval po boku Lionela Messiho a každý rok se pyšnil neuvěřitelnými čísly, které Barcelonu táhly za cennými trofejemi. Před začátkem loňské sezony byl však informován tehdejším koučem Koemanem, že už v jeho plánech nefiguruje.

Barcelona se tak sama připravila o schopného střelce, o kterém se domnívala, že už má to nejlepší za sebou. Hořká pilulka se dostavila záhy, neboť se Suáreze ujalo Atlético Madrid, se kterým oslavil zisk mistrovského titulu. Měl na něm lví podíl a opět dokázal, že branky stále střílet umí. Jen pocit křivdy v něm přetrval, což později v několika rozhovorech sám potvrdil.

Zdroj: sportskeeda.com