Snad klukům pomůžu ještě víc, říká Masopust a upozorňuje na formu Stanciua: Ještě určitě není na svém vrcholu

Snad klukům pomůžu ještě víc, říká Masopust a upozorňuje na formu Stanciua: Ještě určitě není na svém vrcholu

Když se Slavia utkala s Feyenoordem Rotterdam naposledy, na stadionu De Kuip prohrála 2:1. Před domácí odvetou v Edenu je tedy motivace více než jasná...

"V Rotterdamu nám chybělo hodně hráčů, sestava byla taková trošku lepená, to nám situaci zkomplikovalo. Feyenoord ale hrál výborně. Teď hrajeme doma a budeme jim chtít porážku oplatit," přiznal na klubovém webu reprezentant Lukáš Masopust.

Jeho forma jde od střetu s Pardubicemi stále nahoru a už ho veřejně chválil také trenér Jindřich Trpišovský, který v něm vidí jednoho z nynějších lídrů mužstva.

"Jsem rád, že to trenér řekl. Ale vážně, jsem jeden z nejstarších hráčů, myslím teď na hřišti, v kabině je nás více, hodně kluků ale máme zraněných… Měl jsem horší vstup do sezony, fyzicky i herně se teď cítím mnohem lépe. Doufám, že v tom budu pokračovat dál a pomůžu klukům ještě víc," přidal na slavia.cz bývalý křídelník Jihlavy a Jablonce.

Spolu s ním se aktuálně daří také rumunskému reprezentantovi Nicolae Stanciuovi. "S Nicem se hraje výborně, je rozdílový v přihrávkách za obranu. Hrozně nám tím pomáhá, je jeden z hráčů, který má tohle zvládnuté skvěle, umí toho perfektně využít. Nico hraje ve výborné formě, ale jak ho znám, tak vím, že nám může pomoct ještě mnohem víc. Ještě určitě není na svém vrcholu," varoval nejbližší protivníky osmadvacetiletý slávista.

Pešír nemá rád kritiku Vízka: Co se ale týče funkcionáře nebo trenéra na vrcholové úrovni, tam já vidím nulu

Zdroj: slavia.cz