Medveděv žádné konkrétní nabídky od českých či zahraničních klubů, které ho extra zajímaly, zatím nedostal...

Medveděv žádné konkrétní nabídky od českých či zahraničních klubů, které ho extra zajímaly, zatím nedostal...

Pětadvacetiletý krajní bek Jurij Medveděv působí ve Slovanu Bratislava již čtvrtou sezonu a momentálně má našlápnuto již ke čtvrtému ligovému titulu v řadě.

Oslavit by ho mohl i společně s exslávistou Jaromírem Zmrhalem. "Tomu se po letním příchodu do Slovanu hodně daří a góly mu často padají. Pendluje mezi levým a pravý krajem zálohy, pravidelně se dostává do zakončení. Je to super kluk, vycházíme spolu dobře a jako Češi spolu taky držíme," pronesl na webu gol.cz zadák, jehož celek čeká ve čtvrtek PAOK Soluň.

V Bratislavě už za dobu svého působení zažil pár trenérů. Zatím posledním je Vladimír Weiss. "Je přísný a emotivní trenér, je jenom dobře, že po nás šlape. Když do Slovanu ke konci minulé sezony přišel, dorazilo s ním i pár slovenských hráčů. Když k tomu připočtu i nás Čechy, tak je to i v kabině lepší než před rokem! O reprezentační pauze jsme od něj dostali tři dny volna, tak jsme vyrazili do Česka za rodinou, protože v nabité sezoně, kdy hrajeme tři soutěže, se tam nedostanu," doplnil na serveru gol.cz bývalý hráč Plzně, Sokolova a Senice.

Smlouvu u našich východních sousedů má ještě na rok a půl do června 2023. Zatím tedy budoucnost neřeší. "Jsem tady spokojený, pravidelně, pokud jsem zdravý, nastupuji v základní sestavě. Patřím taky už k hráčům, kteří jsou v klubu nejdelší dobu. Žádné konkrétní nabídky třeba od českých nebo zahraničních klubů, které by mě extra zajímaly, jsem zatím nedostal. A ani nemám důvod odtud odcházet," přiblížil na gol.cz Medveděv, jenž si v této sezoně vyzkoušel kvůli rozehrání i druhou slovenskou ligu a rezervě Slovanu pomohl k výhře nad Partizánem Bardejov.

Vízek: Sparta je momentálně bez tváře i sebevědomí. Přiznávám, že nyní bych nechtěl sedět v letenské kabině

Zdroj: gol.cz