Králové v porušování ofsajdových pravidel. Kteří hráči na Ostrovech v této disciplíně kralují?

Králové v porušování ofsajdových pravidel. Kteří hráči na Ostrovech v této disciplíně kralují?

Premier League se těší největší oblibě na světě a důvod, proč tomu tak je, je mnohým moc dobře znám. Anglická nejvyšší soutěž disponuje celou řadou individuálních hvězd a konkurence je na Ostrovech natolik veliká, že adeptů na cennou trofej je hned několik. V aktuálním ročníku padá poměrně hodně branek, ale zvýšená aktivita ofenzivních tváří se projevuje i na větším množství generovaných ofsajdů. Jejich určení pomáhá taktéž VAR, který hříšníky usvědčí přesvědčivě. Která jména na Ostrovech v této disciplíně kralují?

Odpískání ofsajdu mnohé frustruje a fanoušci jsou svědky nesouhlasných gest, ale pravidla jsou pro všechny stejná. I proto mezi největšími hříšníky v této statistice figurují též jména, která ale jindy pro změnu v koncovce excelují.

Po dvanácti odehraných kolech anglické nejvyšší soutěže mezi šesti nejčastějšími hráči v ofsajdu figuruje třeba hvězda Manchesteru United Cristiano Ronaldo, ale tato statistika i potvrzuje trápení Pierre-Emericka Aubameyanga v barvách Arsenalu.

Zajímavostí je určitě fakt, že aktuálně nejlepší čtyřka své zastoupení v této společnosti nemá. Zatímco Chelsea, Manchester City, Liverpool a West Ham nejpilnější sběratelé ofsajdů nevykazují, vítěze v tomto žebříčku vykazuje Burnley a je jím Chris Wood.

Největší sběratelé ofsajdů po dvanácti kolech Premier League:

6) Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal) - 9
5) Raúl Jiménez (Wolverhampton) - 10
4) Cristiano Ronaldo (Man. United) - 11
3) Jamie Vardy (Leicester) - 12
2) Ivan Toney (Brentford) - 12
1) Chris Wood (Burnley)- 13

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.