Reprezentačním týmem opomíjení obránci, kteří by si možná zasloužili pořádnou mezinárodní příležitost?

Zatímco Vladimír Coufal, Pavel Kadeřábek, David Zima, Tomáš Kalas, Ondřej Čelůstka, Jan Bořil, Jakub Brabec, Filip Novák, Ondřej Kúdela či Aleš Matějů dostávají v případě dobrého zdraví šanci v národním mužstvu pravidelně, jsou i tací, kteří ohledně reprezentace pouze paběrkují, případně je realizační tým na čele s Jaroslavem Šilhavým opomíjí. Pojďte se spolu s námi podívat na osm zahraničních krajánků, kteří by o výraznější šanci v nejcennějším trikotu nepochybně stáli.

Tomáš Hájek (29 let)

Zkušený obránce ze Zlína si vyzkoušel hned pět českých adres - kromě Ševců v minulosti hrál i za Plzeň, Mladou Boleslav, Karvinou a Hradec Králové.

Od léta 2019 se pokouší prorazit v nizozemské Eredivisii, respektive ve Vitesse Arnhem a podle všeho právě teď prožívá svou nejlepší sezonu. Minimálně co se vytížení týče.

Mistr české ligy z roku 2018 už je na patnácti soutěžních startech, s tím, že hned sedmkrát nastoupil na evropském poli.

Jeho reprezentační bilance zeje prázdnotou, ale vzhledem k tomu, že 1. prosince 2021 oslaví již třicáté narozeniny, jeho čas se krátí. Minimálně jedna příležitost by mu slušela.