Stará dáma nezvládla domácí šlágr s Atalantou, AC Milán nestačilo na Sassuolo

Italská nejvyšší soutěž jen mlčky přihlíží trápení Stará dámy. Gigant Serie A se v této sezoně hledá a sobotní domácí duel proti Atalantě opět výsledkově nezvládl. Jedinou trefu utkání obstaral v první půli Zapata a zatímco turínský velkoklub je v herní krizi, Bergamo může směle pomýšlet na boj o titul.

Čtrnácté kolo italské nejvyšší soutěže začalo již v pátek předehrávkou Cagliari se Salernitanou. Oba celky se nakonec rozešly smírně po remíze 1:1. Po bezbrankové první půli nejprve poslal domácí do vedení Pavoletti, v samotném závěru ale srovnal Bonazzolli.

Fiorentina zavítala na půdu Empoli a díky Vlahovičovi se dostala ve druhém poločase do vedení. Domácí ale udeřili v samotném závěru hned dvojitě díky Bandinellimu a Pinamontimu a nakonec slavili výhru 2:1.

Hallas Verona v první půli udeřila po trefě Tameze, ale domácí Sampdoria se po změně stran oklepala. Ke slovu se dostali Candreva, Bereszynski a Murru, kteří se postarali o obrat.

Benátky dokázaly vzdorovat Interu Milán něco málo přes půl hodiny, poté aktuálního italského šampiona poslal do vedení Calhanoglu. Hubený náskok Nerazzurri pojistil až v samotném závěru Martinez z pokutového kopu a upravil tak na konečných 0:2.

Milánské AC překvapivě padlo na San Siru se Suassuolem 1:3. Na úvodní trefu Romagnoliho obratem reagovali Scamacca. O necelých deset minut později si Kjaer vstřelil vlastní gól a po změně stran náskok hostů pojistil Berardi. Blogna udeřila na půdě Spezie až sedm minut před koncem, kdy proměnil pokutový kop Arnautovič.