Kovařík: Tolik chyb jako v Plzni už nesmíme opakovat. Proti Karviné musíme debakl odčinit

Kovařík: Tolik chyb jako v Plzni už nesmíme opakovat. Proti Karviné musíme debakl odčinit

Velmi hořkou pachuť měl pro Klokany sobotní výjezd do Plzně. Po závěrečném hvizdu svěřenci kouče Klusáčeka prohráli vysoko 6:0 a nevěřícně kroutili hlavou, jak mohli takovým způsobem padnout na půdě Viktoriánů. V táboře pražského celku moc dobře vědí, že již ve středu musí zabojovat a body urvat proti sestupem ohrožené Karviné.

Z Doosan Arény odjeli jako spráskaní psi. Za celých devadesát minut se jim nepodařilo vstřelit branku a naopak jich šest inkasovali. Debaklem vyrovnali svou nejtěžší porážku v české lize z roku 1997, kdy podobný výsledek vykázali v Drnovicích.

„Věděli jsme, že poslední výsledky Plzně nebyly dobré, chtěli jsme uhrát minimálně bod. Jenže odhodlanost na hřišti jsme nepředvedli, byli jsme ve všem horší, všude jsme byli druzí. V obou šestnáctkách jsme propadli,“ nechal se slyšet záložník Kovařík, který v Plzni dlouhá léta působil. Klokanům se venkovní zápasy nedaří, neboť jich prohráli již pět v řadě.

„Návrat mi pořádně zhořkl. Těšil jsem se na stadion, ale bohužel ve mně převládá smutek z výsledku, který je moc špatný,“ pokračoval Kovařík v rozhovoru pro klubové stránky. „Možná je dobře, že utkání s Karvinou je už ve středu, debakl můžeme odčinit brzy. Tolik chyb, které jsme předvedli v Plzni, ale už nesmíme opakovat,“ dodal zkušený záložník.

Zdroj: bohemians.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.