Ousou: V každém zápase chceme ukázat, že náš tým je lepší a nevsázet jen na to, že je špatný soupeř

Ousou: V každém zápase chceme ukázat, že náš tým je lepší a nevsázet jen na to, že je špatný soupeř

Souboj prvního v tabulce s posledním dopadl podle papírových předpokladů a pražská Slavia si připsala kromě zisku dalších tří bodů také další čisté konto. Mezi střelce se zapsal také švédský mladík Aiham Ousou, který v 83. minutě naběhl na přihrávku Srdjana Plavšiče. Svou trefou pečetil výhru sešívaných na 3:0 a ze své debutové branky měl náležitou radost.

Slavia již pátý ligový zápas v řadě neinkasovala, navíc bez větších problémů slavila další výhru. Svou první trefu v sešívaném dresu zaznamenal také švédský mládežnický reprezentant, který v létě dorazil do Edenu z Häckenu.

„Jsem z toho nadšený, že jsem dal svůj první gól. Je to i díky trenérům, protože nám přiřazují hráče, ale když zrovna nikdo nepresuje, můžeme se vydat dopředu a jiný hráč za nás zaskočí. Byla to správná příležitost, tak jsem šel dopředu a viděl jsem, jak na mě míří centr, tak jsem ho uklidil do brány,“ popisoval talentovaný stoper svou trefu proti Teplicím.

Možnosti skórovat měl ale již v předchozích zápasech. „Konečně mi to tam padlo. Trochu jsem na to myslel, ale pro mě je nejdůležitější čisté konto. Ale stejně, dal jsem svůj první gól a jsem velmi spokojený. Bylo to ale bez diváků takové smutné, bylo jich jen tisíc. Ale stejně jsem vděčný i té tisícovce, co přišla. Vypadalo to jako snadný zápas, ale my jsme se poctivě připravovali, abychom vyhráli díky tomu, že my jsme dobří a ne, že oni jsou špatní," dodal Ousou.

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.