Šéf Sparty o maximálním počtu 1000 fanoušků: Je to nelogické, vůbec tomu nerozumím, jsou to zvláštní věci

Šéf Sparty o maximálním počtu 1000 fanoušků: Je to nelogické, vůbec tomu nerozumím, jsou to zvláštní věci

Protože má Sparta před domácím publikem bilanci osmi výher, jedné remízy a žádné prohry, to vše při skóre 19:6, trápí ji zejména venkovní zápasy, v nichž dokázala v rámci sedmi vystoupení triumfovat jen třikrát.

Mohlo by být pro letenské "S výhodou, že v nejbližší době (třeba hned v sobotu v Karviné) na stadionech téměř nebudou fanoušci?

Za výhodu to nepovažuje a spíš ho trápí něco jiného - to o čem, rozhodují političtí činovníci ve spolupráci s hygienami. "Mě hlavně trápí to, že nebudou fanoušci. Připadá mi nelogické, že očkovaný člověk může chodit do obchodu, do hospody a nemůže přijít na sportovní utkání. I když by prokázal, že je očkovaný. Tomu vůbec nerozumím. Jsou to zvláštní věci," postěžoval si bývalý kouč Ludogorce Razgrad či Anži Machačkala.

"Nejsem však doktor a někdo, kdo by o tom měl rozhodovat. Připadá mi to ale minimálně zvláštní. Někam nemůžete a na další akce můžete. To ale není moje starost," doplnil šéf letenské lavičky, jehož slova zazněla na stránkách sparta.cz.

"Já to každopádně jako výhodu neberu. Mně se líbí, když jsou fanoušci na hřišti. Mně vadilo i v neděli, že bylo jen tisíc diváků. Mohlo jich tady být mnohem víc. Na Slovácku se mi nelíbil výsledek a to, jak jsme hráli. Atmosféra ale byla skvělá. Já jsem spíš pro to, aby diváci, kteří dělají všechno pro to, aby byli zdraví, na zápas vpuštěni byli," zakončil na klubové webu brzy osmapadesátiletý odborník z Generali Česká Pojišťovna arény.

Pro Peltu to bude likvidační, i rok by byl pro něj moc, říká o rozsudku soudu Vízek. Jak teď vidí osud Jablonce?

Zdroj: sparta.cz