Heča ani Nita prý nejsou tak dobří, aby řídili obranu spolehlivě. Sparta by prý měla přivést do branky osobnost

Heča ani Nita prý nejsou tak dobří, aby řídili obranu spolehlivě. Sparta by prý měla přivést do branky osobnost

Trenérský štáb Sparty se v posledních dvou soutěžních zápasech rozhodl posadit na lavičku dosavadní jedničku Florina Nitu, jehož nahradil o sedm let mladší Dominik Holec, jenž si musel počkat na šanci poměrně dlouho.

A bývalý gólman Žiliny s jarní minulostí v polském Rakówu by měl podle slov Pavla Vrby dostat příležitost i v nejbližším kole proti Karviné.

Někdejší trenér české jednadvacítky Ivan Kopecký ovšem ani v něm nevidí osobnost hodnou jménu Sparty a letenskému "S" by doporučoval posílení také na brankářské pozici.

To vše i přesto, že oba zmínění strážci svatyně mají kontrakty na Praze 7 až do léta 2023, což platí i pro nynější trojku Milana Heču.

"Holec má něco sebe. Štíhlý, rychlý, výbušný. Spartu proti Liberci podržel a řekl si o další šanci. Na můj vkus Nita dostával hodně gólů, často hloupých," zaznělo z úst bývalého trenéra Vítkovic, Slavie, Baníku i Drnovic, jehož stanovisko nabídl portál iSport.cz.

"Oba jsou dobří gólmani, ale zároveň ne tak dobří, aby spolehlivě řídili obranu. I tohle je pro Spartu určitě téma: měla by přivést osobnost do branky," uzavřel na stránkách Sportu pětasedmdesátiletý expert.

Rajnoch: Někdo se zlobí, že Sparta nemá jasného útočníka číslo 1. Chápu, že to někomu vadí, ale...

Zdroj: isport.blesk.cz