Ragnick má za sebou první tiskovku jako kouč Manchesteru United: Tady je jeho pět hlavních hlášek!

OGS je minulost, Carrick je minulost, přítomností na Old Trafford je Ralf Ragnick. Tento - podle spekulací - dočasný manažer se dnes chopil na severu Anglie pomyslného žezla a další výsledky tak míří jeho směrem.

5. O jeho dalším působení na Old Trafford

United a Rangnick záměrně mlží o tom, co by se mohlo stát v létě. "Poradní role" se dá vykládat různě a Rangnick měl ve svých bývalých působištích vždy pravomoc a vliv na přijímání klíčových rozhodnutí. 

"Lidé, se kterými jsem zatím mluvil, se vyjádřili jasně, v současné době mluvíme o roli manažera do konce sezóny. Co bude v létě, o tom jsme se nebavili. V tuto chvíli jsem si plně vědom toho, že mohou hledat nového manažera. Je možné, že pokud se mě zeptají na můj názor a budeme v situaci, kdy  budeme rozvíjet tým a všechno půjde dobře, možná představenstvu doporučím, stejně jako dvakrát v Lipsku, že by bylo dobré se mnou ještě rok pracovat. Ale to je všechno hypotetické, nemůžeme o tom mluvit. Pro mě je teď nejdůležitější vyhrát další zápasy a na to se soustředím především," prohlásil Ragnick.

Pokud tedy Rangnick v nadcházejících měsících prokáže určitý pokrok - jak by mohl vypadat, je také možné interpretovat -, vůbec se nedivte, že zůstane manažerem i v příští sezóně.

 zdroj: Football365