Podrážděný Mourinho: Existuje důvod, proč vyděláváme mnohem víc než novináři!

Podrážděný Mourinho: Existuje důvod, proč vyděláváme mnohem víc než novináři!
OBSAHUJE OHLASY

Portugalský trenér římského AS byl po domácí potupné porážce 3:0 s Interem Milán tak rozzlobený, že neměl ani náladu odpovídat novinářům na jejich otázky.

„Existuje důvod, proč vyděláváme mnohem více než vy,“ řekl viditelně podrážděný kouč. Podle portugalského stratéga je totiž koučování mnohem obtížnější než novinařina. „Vaše práce je mnohem jednodušší než naše. Proto vyděláváme mnohem víc než vy,“ řekl lodivod AS Řím prvnímu reportérovi, který se pokusil položit otázku.

„Omlouvám se studiu a lidem doma, které by mohly zajímat jejich otázky,“ řekl poté svérázný trenér ve svém monologu. „Inter je už za normálních podmínek silnější než my. V nenormálních podmínkách jsou mnohem silnější než my. V minulé sezóně skončili 29 bodů před Římem. Dnes, bez zraněných a potrestaných hráčů, to bylo velmi, velmi těžké,“ řekl Mourinho před novináři ve svém hodnocení zápasu.

Podle něj může za neúspěch takřka tragická útočná fáze římského klubu. „Náš útočný potenciál byl prakticky nulový. Bylo hodně důležité dát gól, protože bychom na něj měli jen dvě tři šance. Měli jsme tři a nedali jsme ho. I když hrajete s obranou, která má Ibaneze a různé další hráče na pozicích, které nejsou jejich obvyklé, stále nemůžete inkasovat tři góly. Prostě nemůžete,“ řekl „Special one“.

Právě Mourinhova parta začíná ztrácet z dohledu vrchol Serie A. Jeho Řím je nyní až 13 bodů za prvním AC Milán.

Zdroj: Goal.com

Trpišovský: Od třicáté minuty jsme hráli naši hru. Neproměněná penalta byla o špatném rozhodnutí

Serie A - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.