Hancko s Hložkem zajistili Spartě poháry i na jaře, Král nastoupil za West Ham, Neapol přestřílela Leicester

Sparta po výhře nad Bröndby pokračuje v pohárech i na jaře, Leicester po prohře s Neapolí míří do Evropské konferenční ligy. Celtic přestřílel Betis, West Ham s Králem v sestavě podlehl Dinamu Záhřeb.

V zápase mezi Spartou a Bröndby se hrálo o postup do jarní fáze Evropské konferenční ligy. První poločas dlouho vypadal, že se týmy rozejdou do kabin bez vstřeleného gólu. Až v závěru ve 43. minutě poslal Spartu do vedení Dávid Hancko po pěkně provedeném přímém kopu, když zpoza šestnáctky obstřelil zeď, brankář Hermansen se natahoval marně.

Vstup do druhého dějství vyšel Spartě náramně. Ve 49. minutě se nejlépe v pokutovém území Bröndby zorientoval Adam Hložek a navýšil na 2:0. V 57. minutě musel předčasně po dvou žlutých kartách opustit hřiště Tomáš Wiesner.

V 61. minutě zahodili hosté tutovku. Simon Hedlund mohl snížit po prudkém centru z levé strany, ale míč netrefil ideálně. V 75. minutě se počet hráčů na hřišti vyrovnal, když opět po druhé žluté kartě musel ze hřiště i hostující Anis Slimane. O minutu později si na perfektní roh naskočil Hancko, ale Hermansem předvedl ještě lepší zákrok. V 81. minutě pak ještě Haraslín pálil pouze do boční sítě. Sparta tak po výhře 2:0 putuje ze 3. místo do jarních kol Evropské konferenční ligy.