Krejčí: Čtvrtek nám dal pozitivní energii, ale je třeba si ji udržet. Bohemka se na nás umí vyhecovat

Krejčí: Čtvrtek nám dal pozitivní energii, ale je třeba si ji udržet. Bohemka se na nás umí vyhecovat

Poslední dva ligové zápasy čekají v tomto kalendářním roce pražskou Spartu a cílem je získat plný počet bodů. Aktuálně třetí tým v tabulce v neděli přivítá městského rivala z Ďolíčku a očekává se tuhá bitva. Svěřenci kouče Pavla Vrby potřebují uspět, aby neztratili krok s čelem tabulky.

Ve čtvrtek zvládli závěrečnou bitvu ve skupině Evropské ligy a zajistili si tak účast v pohárové Evropě i pro jaro, i když pouze v Konferenční lize. „Čtvrtek nám dal pozitivní energii. Dokázali jsme to zvládnout, ale myslím, že na začátku sezóny jsme podávali asi lepší výkony. Jsme ale na správné cestě a chceme uspět také v neděli,“ nechal se slyšet mládežnický reprezentant Ladislav Krejčí.

Proti Bröndby Kodaň udržela defenzivní řada letenského týmu čisté konto, což se samozřejmě počítá. „Byla to první nula, kterou jsem si připsal na stoperovi, takže jsem za ni rád. Cíl, který jsme si dali, jsme splnili a myslím, že jsme k tomu zápasu přistoupili zodpovědně. Asi jsme si víc uvědomovali tu tíhu utkání, o co se hraje,“ pokračoval letenský mladík.

Nyní v cestě stojí Klokani, kterým se v této sezóně daří spíše doma, ale i venku umí zlobit. „Zápasy s Bohemkou nejsou nikdy jednoduchý. Do utkání jdeme ale s jasným cílem. Zbývají nám dvě utkání do konce roku a chceme v nich uspět. Věřím, že navážeme na poslední výkony a bude se nám dařit herně i výsledkově. Bohemka se na nás umí připravit a na každý zápas se vyhecuje. My se musíme připravit na to, s čím na nás vyrukuje a vytvořit si dostatek šancí a mít co největší úspěšnost v jejich proměňování. Pozor si ale musíme dát samozřejmě i v obraně,“ dodal Krejčí:

Zdroj: Sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.