Letenská budoucnost Dočkala? Vrba říká, že to je otázka na Rosického a sám uvidí až v únoru a březnu...

Letenská budoucnost Dočkala? Vrba říká, že to je otázka na Rosického a sám uvidí až v únoru a březnu...

Proti Bohemians 1905 byl po pětizápasové pauze (poprvé od duelu s Teplicemi) ve hře od první minuty i sparťanský kapitán Bořek Dočkal.

Jak byl hlavní kouč letenského "S" Pavel Vrba s výkonem třiatřicetiletého středopolaře spokojen, který zatím v této sezoně neskóroval, spokojen a jaká je vůbec jeho budoucnost v klubu?

"Na to, že teď hrál méně nebo vůbec, zápas zvládl velice dobře. Co se týká jeho budoucnosti, je to otázka na sportovního ředitele a vedení klubu," ozřejmil na pozápasové tiskové konferenci bývalý stratég Anži Machačkala či Ludogorce Razgrad, jehož slova nabídl web sparta.cz.

"Pokud se budou ptát mě, je to spíš otázka na únor nebo březen. Uvidíme po zimní přípravě, v jaké bude formě. Cením si ho, protože je v kabině hodně důležitý. I v neděli ukázal, že to je pan fotbalista," chválil exreprezentanta renomovaný kouč, jenž šéfuje sparťanské lavičce od letošního února.

Pokud jde o čísla, ty nejlepší asistent ze současné Fortuna:ligy nijak hvězdná nemá. Během 708 odehraných minut totiž stihl pouze jednu gólovou přihrávku, což je na špílmachra jeho typu málo.

Poslední šance na vylepšení letošních statistik pro něj nastane 18. prosince v Mladé Boleslavi proti šestým Votrokům...

Jak Slavia kupovala Stanciua, aby se to nedozvěděl Tydýt ze Sparty. Berbr: „Nemůžu za Mynářem na Hrad s holou p.delí“

Zdroj: sparta.cz