Pro zlínský tým je Poznar obrovsky důležitý. Kdyby ho neměl, možná bude mít problémy jako Karviná...

Pro zlínský tým je Poznar obrovsky důležitý. Kdyby ho neměl, možná bude mít problémy jako Karviná...

Třiatřicetiletý forvard Tomáš Poznar je díky sedmi nastříleným brankám opět nejlepším kanonýrem zlínských Ševců, s tím, že poslední Karvinou v uplynulém kole rozesmutnil hned dvakrát.

"Paradoxně karvinští stopeři byli soubojově lepší než já, ale dal jsem dva góly," uvedl na idnes.cz bývalý útočník Baníku i Plzně, jenž se ve Fortuna:lize prosadil po necelých dvou měsících.

"Gól jsem mohl dát daleko dříve. Šance na to byly, i dost vyložené. Trápilo mě to, myslel jsem na to. Vyšlo to v pravý čas, vyhráli jsme, góly se hodí týmu i mně," doplnil kolega Fantiše, Hrubého, Condeho a spol.

"Trenéra Bohumila Páníka mám moc rád. Je mi ho trochu líto. Kdybych si mohl vybrat, tak dva góly bych jemu nedal. Ale přijela Karviná, potřebovali jsme ji porazit. Porazili jsme soupeře pod námi, to je hlavní. Nechtěli jsme, aby se nadechl. Po delší době jsme vyhráli, to pomůže psychice. Ale bodů moc nemáme. Čeká nás pohár na Slavii a poslední ligové kolo v Olomouci, které bude nesmírně těžké. Nesmíme se uspokojit," varoval moravskou kabinu na serveru idnes.cz ostřílený ofenzivní fotbalista.

Tomu vysekl poklonu i jím chválený kouč na lavičce MFK. "Pro mužstvo je Pozny obrovsky důležitý. Kdyby ho Zlín neměl, možná bude mít problémy jako my," uzavřel idnes.cz citovaný čtyřiašedesátiletý odborník, jehož celek jde od prohře k prohře a předposlední Teplice už na něj mají náskok šesti bodů.

V čem Hložek podle svého letenského nadřízeného potvrdil svou výjimečnost a co ukazuje jeho kvality?

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.