Soudní verdikt pro Peltu pro nás byl šok, přiznal Hübschman. Jeho pokračování ovlivní i názor trenéra a majitele

Soudní verdikt pro Peltu pro nás byl šok, přiznal Hübschman. Jeho pokračování ovlivní i názor trenéra a majitele

Jablonecký kapitán Tomáš Hübschman (40) má ohledně šíleného jabloneckého podzimu ve Fortuna:lize jasno. Severočeský soubor inkasuje laciné branky a na každý vstřelený gól se hrozně nadře.

"Když dáváme málo gólů, tak logicky máme i málo bodů. Po čtyřech vydařených sezonách s účastí v evropských pohárech prožíváme z řady nečekaných porážek zklamání. Přesto snaha opustit nepříjemné nebezpečné pásmo v dolní polovině tabulky nám nechybí," ozřejmil v interview pro aktualne.cz funkční veterán ze Střelnice.

Nemohlo se v poslední době projevit na výkonech také nepravomocný trest pro vlastníka Miroslava Peltu, který by měl mít před sebou šestileté vězení a vysokou finanční pokutu? Pakliže by mu nevyšlo odvolání, kdo ví, jak by to se současným jabloneckým fotbalem dopadlo...

"Poslední soudní verdikt pro nás určitý šok byl, ale neřekl bych, že kvůli tomu řešíme špatně finální přihrávky nebo to ovlivňuje naši střeleckou potenci," doplnil stránkami aktualne.cz citovaný svěřenec náročného kouče Petra Rady.

Kontrakt s nyní třináctým Jabloncem, kterého čeká v úvodu ledna zimní Tipsort liga, má do léta 2022. Mohl by ovšem hrát nejvyšší domácí soutěž také v září, kdy mu bude už jednačtyřicet?

"Na každý zápas se připravuji stále stejně, motivace mně nechybí a vyhýbají se mi i zdravotní problémy. Věk to všechno moc neovlivňuje, i když musím přiznat, že z mimořádné náročnosti se únava někdy projevuje. Pokud jde o moji případnou další profesionální kariéru, tak důležité bude zdraví, odpovídající výkonnost a názor trenéra i majitele klubu. Fotbal je můj život, stále mě baví a pořád mám motivaci něčeho dosáhnout," objasnil na aktualne.cz někdejší středopolař Šachtaru Doněck se sparťanskou minulostí.

Plzeň se do konce roku 2021 neprodá. Šádek ale má dvě konkrétní nabídky a další zajímaví zájemci krouží kolem

Zdroj: aktualne.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.