Starka: Mně Berbr nikdy neublížil, já jemu taky ne, jsme kámoši. Občas mu zavolám, je starej pitomec jako já

Starka: Mně Berbr nikdy neublížil, já jemu taky ne, jsme kámoši. Občas mu zavolám, je starej pitomec jako já

Ve stále velmi živé kauze uniklých odposlechů (Akce Šváb) figuruje i jméno příbramského bosse Jaroslava Starky, jenž však bližší a zejména nekalé napojení na Romana Berbra a spol. odmítá. A to i navzdory policejním spisům...

"V téhle republice je i spousta jiných lidí, kteří by si zasloužili pozornost policie A neděje se nic. Takový je můj názor. Já všechno to, co se teď objevuje, sleduju, čtu denně internet, vyskakuje toho spousta. A já nevím, jestli je to všechno pravda, co novináři napíšou, i když je celý život respektuju. A že je to ze spisu? Když policie někam něco napíše, tak to taky nemusí být pravda. Policejní spekulace mě nikdy nezajímaly a nezajímají. Můžou vycházet ze lživých důkazů, já vím, o čem mluvím," pronesl v interview pro seznamzpravy.cz nadřízený trenérského štábu Zápotočný - Slepička - Sňozík.

S trestně stíhaným bývalým místopředsedou FACŘ i jeho životní partnerkou Dagmar Damkovou, jež stále pracuje pro UEFA i FIFA, ho ovšem pojí dlouholeté přátelství.

"Nevybavuju si, že by měl někdy Tvrdík platit něco mně nebo já Romanu Berbrovi, ne, opravdu ne, tyhle věci jdou okolo mě. Mně Roman Berbr nikdy neublížil, já jemu taky ne, jsme prostě kámoši. Občas mu zavolám. On je starej pitomec jako já. Chápu, že to má teď složité. Nikoho neobviňuju, ani nevyviňuju. Ale není to dobře pro fotbal, že se to teď tolik propírá v médiích, není to košer," okomentoval na webu seznamzpravy.cz v ústraní žijícího Berbra šéf středočeské značky sídlící u řeky Litavky.

Příbramského Starku pobuřují mizerné ceny za televizní práva: Je to k smíchu, fotbal u nás není v dobrých rukou

Zdroj: seznamzpravy.cz

FNL - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.