Paska domluvil Graiciarovi velmi zajímavou destinaci. Čeká ho dobrodružství v kanadské Premier League

Paska domluvil Graiciarovi velmi zajímavou destinaci. Čeká ho dobrodružství v kanadské Premier League

Dvaadvacetiletý forvard Martin Graiciar byl před pár lety považován za obří ofenzivní talent a také proto se ještě jako náctiletý odebral za necelých 40 milionů korun do Fiorentiny.

Na Apeninském poloostrově si však v Serii A nepřipsal ani jeden start a zrovna dvakrát nezářil ani během svých dnů ve Slovanu Liberec, Spartě nebo Mladé Boleslavi, kde působil v rámci Česka naposledy.

Protože mu Fialky předčasně vypověděly kontrakt letos v říjnu, nyní by mohl restartovat svou uvadající kariéru opět v zahraničí a to rovnou za oceánem.

Na dva roky i opcí na ještě jednu sezonu si totiž plácl s torontským celkem York United FC, který působí v kanadské Premier League.

V novém působišti se bude hlásit v lednu 2022 a další sezona mu tak začne v březnu, což je stejný termín jako v případě americké MLS.

"Vnímáme to jako hodně zajímavou destinaci. Martin má za sebou nepovedená hostování ve Spartě a Mladé Boleslavi Pro něj je to příležitost, jak kariéru restartovat," zaznělo z úst jeho agenta Pavla Pasky, jehož stanovisko nabídl server isport.blesk.cz.

Nejméně sympatický hráč Fortuna:ligy podle Jiránka? Opora Červených Janovic ukázala do Edenu...

Zdroj: isport.blesk.cz