Almási: Budu potřebovat dva tři dny na to, abych si v hlavě srovnal, co se to vlastně se Slavií stalo

Almási: Budu potřebovat dva tři dny na to, abych si v hlavě srovnal, co se to vlastně se Slavií stalo
OBSAHUJE OHLASY

Baník byl v neděli se Slavií velmi blízko ke třem bodům. To by však musel v poslední minutě proměnit penaltu autor dvou tref ze šlágru s lídrem Ladislav Almási (22), jenž tím přišel o hattrick.

O tom, co mu běželo hlavou bezprostředně po závěrečném hvizdu...

"Že jsem něco takového snad ještě nezažil. Člověk tam jde na druhý poločas, podaří se dát dva góly, v poslední minutě dostane šanci, aby dal hattrick a vyhrál zápas. Nemůžu vám teď říct, jaké pocity ve mně teď jsou. Jsou tam i ty pozitivní, i ty negativní. Budu potřebovat dva tři dny na to, abych si v hlavě srovnal, co se to vlastně dneska stalo."

O tom, že zatímco první pokutový kop v duelu proměnil, druhý zahodil...

"Měl jsem chladnou hlavu a věřil jsem si, že dám i tu druhou penaltu. Ale prováhal jsem to. Měl jsem to kopnout jinak. Kopnul jsem to úplně špatně. Beru to na svou zodpovědnost, byla to moje chyba. Měl jsem to totiž kopnout na tu stejnou stranu, jako poprvé. Ale to už člověk nevrátí, stalo se. Myslím, že bychom si zasloužili vyhrát, zvlášť po tom výkonu, který jsme předvedli ve druhé půli, ale bohužel se to nestalo. Škoda."

O tom, že Baník na podzim neprohrál ani s Plzní, ani se Slavií, ani se Spartou...

"S každým z těchto soupeřů jsme hráli vyrovnanou partii, nevycházely nám ale ty první poločasy. Ve všech těch třech zápasech jsme prohrávali. A pokud chceme vyhrát nad takovým soupeřem, jako jsou tito tři, tak nemůžeme dostat tolik gólů. Pak se to těžko otáčí. Škoda ale, že tu dnes s námi nebyli fanoušci, byli bychom s nimi ještě silnější. Doufám, že na jaře už se zase vrátí na stadion."

O tom, jak je spokojen s nynější pátou příčkou ostravského celku...

"Myslím, že jsme podávali dost stabilní a dobré výkony. Některé zápasy jsme vyhráli větším rozdílem a myslím, že spokojeni být můžeme. Máme na čem stavět. Dali jsme hodně gólů a určitě se těšíme na jarní část. Já si myslím, že to bude ještě lepší než na podzim. Z osobního hlediska to mohlo být lepší, ale mohlo to být i horší. Člověk nikdy není úplně spokojený, ale pokud bych dal na jaře stejný počet gólů, spokojený bych asi nakonec byl. Uvidíme. Ale myslím, že na první půlrok to bylo dobré. Ale to už nechť posoudí ostatní."

Pořád jsme první a máme to ve svých rukou, i když už nemáme takový náskok, věří v další titul Holeš

Zdroj: fcb.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.