Přijdou v Edenu o důležitého stopera? O Kačarabu je zájem hned ve třech zemích, nejatraktivnější se zdá být bundesliga

Přijdou v Edenu o důležitého stopera? O Kačarabu je zájem hned ve třech zemích, nejatraktivnější se zdá být bundesliga

Agent Vjačeslav Zachovailo prozradil, že by mohl ukrajinský stoper Taras Kačaraba po delším časovém úseku zamávat Fortuna:lize a zakotvit v bundeslize.

Podle zmíněného manažera je o stopera Slovanu Liberec, jehož hostování v Edenu končí na konci prosince, zájem také v Belgii a americké Major League Soccer.

"Kačarabovi končí hostování. Pořád patří Slovanu Liberec a brzy se ukáže, zda zůstane ve Slavii, nebo se přesune do jiného klubu," pronesl Zachovailo.

Bývalého středního obránce Šachtaru Doněck mají právě teď vábit do svých řad hned tři celky - z MLS má být nabídka oficiální a z německé nejvyšší soutěže se údajně jedná o celek z první šestky.

K přestupu do některého z těchto klubů ale dojde jen v případě, pokud ho úřadující mistři z Edenu do 31. ledna příštího roku nevykoupí z podještědského prostředí natrvalo.

Cena šestadvacetiletého ukrajinského reprezentanta, jenž v této sezoně odehrál za sešívané "S" jednadvacet soutěžních zápasů, by mohla být okolo 1,5 milionu eur (navzdory tomu, že transfermarkt.com u jeho jména uvádí sumu 800 tisíc eur).

Oscar si nadělil hezký dárek k vánocům. Na jeho postu se může v úvodu jara chytit někdo, kdo ho tam už pak nepustí...

Zdroj: sport.ua

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.