Panák má za sebou střet s Rosickým, disponuje důvěrou a rozhlašuje: Teď chci vyhrát ligu a nejlíp i pohár

Panák má za sebou střet s Rosickým, disponuje důvěrou a rozhlašuje: Teď chci vyhrát ligu a nejlíp i pohár

Spletitý příběh Filipa Panáka, jenž dorazil na Letnou již v únoru 2019, leč první ligové minuty v rudém trikotu si připsal až v létě 2021, asi zná většina fanoušků.

Pár dnů před Vánocemi dostal od sparťanského vedení předčasný sváteční dárek v podobě nového kontraktu, což znamená jediné - s exkarvinským borcem se v metropoli stále počítá...

"Po tom, co se mi stalo, už jsem v to moc nevěřil. Jsem strašně rád, že se to povedlo. Udělám všechno, abych to Spartě splatil,“ pronesl na webu sparta.cz po střetu s Tomášem Rosickým sám šestadvacetiletý zadák.

S 1952 odehranými minuty byl Panák osmým nejvytíženějším fotbalistou sparťanského podzimu, což je s ohledem na to, že naskočil do prvoligového kolotoče po více než 1000 dnech pauzy, velká věc.

"Vděčím vedení a všem v klubu. Podporovali mě v době, kdy bych to moc nečekal. Tohle je třešnička na dortu. Teď chci vyhrát ligu a nejlíp i pohár," uzavřel na sparta.cz kolega Štetiny, Hancka, Čelůstky a spol.

"Pany, ať Ti drží zdraví a ve Spartě se Ti dál daří," zaznělo na webu sparta.cz na konto blonďatého stopera, jehož celek vyzve v rámci vyřazovací fáze EKL Partizan Bělehrad.

V Polsku spojují se Spartou i nejlepšího kanonýra Slasku Wroclaw. Ten by mohl vyjít na 30 milionů korun

Zdroj: sparta.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.