Sparta údajně opět hledí směrem ke skandinávskému trhu. Kdo ji zaujal v Norrköpingu?

Sparta údajně opět hledí směrem ke skandinávskému trhu. Kdo ji zaujal v Norrköpingu?

Na Letné se údajně zvažuje možnost obchodu se švédským celkem IFK Norrköping a důvod byste našli v jeho defenzivní linii...

Ve sparťanském hledáčku měl v souvislosti s druhou polovinou sezony, případně s úvodem příštího ročníku, uvíznout pětadvacetiletý defenzivní univerzál Linus Wahlqvist.

Hlavním postem opory třináctinásobného šampiona Allsvenskan je stoper, ovšem tu a tam nastupuje také na pravé straně obrany.

Adaptace v Praze by mohla být pro dlouholetou oporu Norrköpingu o něco snazší, než u hráčů, kteří nikdy neopustili Skandinávii. - není to tak dávno, co strávil dva roky v barvách Dynama Drážďany, s nimiž kopal druhou bundesligy.

Kontrakt v aktuálním působišti, do kterého se vrátil loni v létě, vyprší šestinásobnému reprezentantovi Švédska 31. prosince 2023.

Zatímco do Německa ve své době odcházel za 400 tisíc eur, aktuálně u něj na specializovaném serveru transfermarkt.com svítí položka 1 milion eur. A právě to je částka, která by mohla být pro úřadujícího vicemistra Fortuna:ligy ještě snesitelná.

Kritik Vízek: Sparta je skoro průměrné ligové mužstvo, výkonnostně nemá ani na první trojku

 Zdroj: IG účet @spartanske.zpravy