Ronaldo a Fernandes jsou fňukny, kritizuje hvězdy United po ztrátě na Newcastlu Neville

Ronaldo a Fernandes jsou fňukny, kritizuje hvězdy United po ztrátě na Newcastlu Neville

Výkony se s nástupem Ralfa Ragnicka nezlepšily, výsledky v podstatě taky ne. A Manchester United po ztrátě na Newcastlu čelí i podobné kritice jako v časech Ole Gunnara Solskjaera. Pod palbou je především nízké zaujetí předpokládaných tahounů kádru Red Devils.   

 "Je mi jedno, jak jste hráli, ale na konci zápasu musíte jít a zatleskat těm fanouškům. Přijít k nim, zvlášť když jste nejlepší hráč na světě a jeden z nejlepších všech dob," těmito slovy odsoudil Gary Neville kvapný odchod Cristiana Ronalda do kabin po dalším neúspěchu Manchesteru United, který v pondělí večer remízoval v Newcastlu. Při třetím zápase Ralfa Ragnicka na lavičce United (první dva United vyhráli shodně 1:0 proti Crystal Palace a Norwichi) tak opět přišlo na přetřes chování největších hvězd. 

"Ronaldo byl naštvaný. Mluvíme o řeči těla. Bavili jsme o tom na začátku sezóny, když Ronaldo na konci zápasu s Evertonem utekl. Teď utekl znovu. Ve Watfordu utekl, i když všichni věděli, že manažer dostane padáka. A na Norwichi,” sumíruje Portugalcovo chování Gary Neville, který pracuje jako expert pro televizní stanici Skysports. A kritikou míří i na druhou portugalskou hvězdu v kádru z Old Trafford. "A je tu taky Bruno Fernandes, který si pořád stěžuje,” míní Neville s tím, že se jedná o dva starší hráče, jež dávají mladším spoluhráčům dost explicitně najevo, že nejsou dost dobří. 

Angličtí experti dlouhodobě Manchester United kritizují za chybějící týmovou chemii a malé zaujetí hvězd. Jen v pozici hlavního kritizovaného se místo Paula Pogby od podzimu nově objevil Cristiano Ronaldo. Chválu v daném kontextu si naopak od Nevilla odnesl střelec vyrovnávací branky Edinson Cavani, který je podle něj pro mladší spoluhráče opravdovou pomocí a oporou.

zdroj: Skysports

Premier League - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.