Pokud bude Hancko pokračovat v trendu posledních týdnů, může hodně vyrůst...

Pokud bude Hancko pokračovat v trendu posledních týdnů, může hodně vyrůst...

Čtyřiadvacetiletý slovenský reprezentant Dávid Hancko stál Spartu 2,5 milionu eur a jen půl roku mu stačilo k tomu, aby svou hodnotu navýšil na čtyři miliony eur.

Podzimní výkony bývalého defenzivního univerzála Žiliny či Fiorentiny nadchly také někdejšího renomovaného stopera Miroslava Kadlece...

"Může hrát levého beka i stopera. Umí s balonem, má dobrou kopací techniku, střílí branky. Pokud bude pokračovat v trendu posledních týdnů, může hodně vyrůst," ocenil partnera tenistky Plíškové sportem.cz citovaný exzadák Vítkovic, Chebu, Drnovic či Brna.

"Chvilku mu trvalo, než se dostal do ideální formy. Ale souvisí to s vytížením a sebevědomím. V Itálii odehrál pět zápasů za rok. Těžko se mohl hned profilovat jako tahoun týmu. Potřeboval čas. Nyní je vidět, jak si věří, a tudíž si na hřišti dovolí. Má skvělou formu," doplnil na sport.cz na adresu vítěze MOL Cupu z ročníku 2019/2020 držitel tří německých trofejí v barvách Kaiserslauternu.

Šnůru pěti výher v řadě táhnoucí letenské "S" půjde v roce 2022 poprvé do akce 12. ledna proti druholigové Chrudimi. A pokud Hancko nastoupí, odborníky může oslňovat dál...

Dukla se v zimě flákat nebude. Ambiciózní nájemníky Julisky čeká v dalších týdnech hned 10 příprav. Proti komu?

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.