Řezník v Doosan aréně opět dokázal, jakým je bojovníkem. Co bude v jednáních s vedením Viktorie jeho prioritou?

Řezník v Doosan aréně opět dokázal, jakým je bojovníkem. Co bude v jednáních s vedením Viktorie jeho prioritou?

Ještě to není tak dávno, kdy byl dvaatřicetiletý krajní bek Radim Řezník v Plzni téměř odepsaný a dokonce byl odložen na hostování do Mladé Boleslavi.

Nyní jsou však jeho karty rozdány zcela jinak - s novým trenérem přišla nová šance a například internacionáů Jan Koller v něm vidí téměř kandidáta pro reprezentační dres. I jeho prvoligová bilance čtyři branky a tři gólové asistence není vůbec zlá.

Exostravského borce chválil také zadák třetiligové Jiskry Domažlice David Limberský, která na jeho konto prohlásil, že je pro něj sportovcem roku.

Kontrakt v Doosan aréně dobíhá zkušenému fotbalistovi již v létě 2022, čili za půl roku. Na dalším pokračování se ale mají zájem domluvit všechny strany...

"Radim v této sezoně opět prokázal, jakým je bojovníkem. Před sezonou nebyl v jednoduché situaci, přesto se udržoval ve stoprocentním nasazení a následně byl po zásluze odměněn. Zařadil se mezi základní stavební kameny nově tvořeného týmu Viktorie, daří se jemu i klubu. O Radimovi budoucnosti budeme během jara jednat, prioritou pro hráče bude jednoznačně setrvání v Plzni," citoval web iSport.cz slova Viktora Koláře ze Sport Investu.

Nejhloupějším slovním spojením roku 2021 je „Chceme se posunout“. Na druhém místě zůstává floskule „Za mě“

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.