Vacek si hledá nový klub, z Ďolíčku zmizí i Ugwu či Osmančík. Klusáček si naopak proklepne exteplického Nazarova

Vacek si hledá nový klub, z Ďolíčku zmizí i Ugwu či Osmančík. Klusáček si naopak proklepne exteplického Nazarova

Vršovičtí Klokani přivítali na prvním srazu v novém roce 27 hráčů do pole a 4 brankáře. Tento stav se však může podle sportovního ředitele Miroslava Držmíška měnit každou hodinou...

"V přestupním období zítra nemusí platit to, co dnes. Očekávat se dají pohyby jak do Bohemky, tak i směrem ven. S některými hráči řešíme prodloužení smluv, jiným hledáme větší herní vytížení," ozřejmil na klubovém webu funkcionář z Ďolíčku.

Vladislav Levin i Jan Vodháněl už jsou pryč. Útočníky Pavla Osmančíka i Michaela Ugwua a Michala Vránu čeká hostování v jiném klubu a velezkušený středopolař Kamil Vacek přípravu ani neodstartoval a od zelenobílé značky dostal zelenou k hledání nového angažmá.

Co se týče příchodů, o Danielu Marečkovi píšeme na jiném místě. Z béčka se posouvá do Klusáčkova áčka záložník Vladimír Zeman a z hostování ve Slavoji Vyšehrad se vrací brankář Marek Kouba, jenž aktuálně doléčuje zranění nohy.

Celek posílil také zadák Dominik Hašek z Chrudimi. "Forma jeho působení v zelenobílém dresu bude předmětem dalších jednání. Bohemka má zájem na hostování v jarní části s následnou opcí na přestup," doplnil na bohemians.cz Držmíšek.

Ten očekává také příchod ruského stopera Evgenie Nazarova, jenž v minulosti prošel Teplicemi a jehož čeká v Praze čtrnáctidenní zkouška.

Soupiska Klokanů v zimě 2022:

Brankáři: Hugo Jan Bačkovský, Marek Kouba, Patrik Le Giang, Roman Valeš.

Obránci: David Bartek, Jiří Bederka, Martin Dostál, Dominik Hašek, Lukáš Hůlka, Adam Kadlec, Daniel Köstl, Daniel Krch, Radek Lehovec, Evgeni Nazarov, Martin Nový, Denis Vala, Jan Vondra.

Záložníci: Jakub Fulnek, Petr Hronek, Josef Jindřišek, Jan Kovařík, Roman Květ, Daniel Mareček, Vojtěch Novák, Vladimír Zeman.

Útočníci: Jan Chramosta, Ibrahim Keita, Matěj Koubek, Tomáš Necid, David Puškáč, Michael Ugwu.

Zdroj: bohemians.cz