Chlumecký nejde s Lischkou porovnávat, ten je o level dál, míní Rajnoch a říká, že to od Sparty není špatný tah

Chlumecký nejde s Lischkou porovnávat, ten je o level dál, míní Rajnoch a říká, že to od Sparty není špatný tah

I když se David Lischka vrátil na zimní přípravu do Sparty, kouč Baníku Ondřej Smetana nadále věří, že se jim čtyřiadvacetiletý stoper na Bazaly vrátí.

"Čekáme, co bude s Davidem Lischkou, o toho určitě usilujeme. Věřím, že se vrátí. Sparta na to měla nárok, využila toho. S tím jsme nemohli nic dělat. Teď prostě čekáme, jak se to bude vyvíjet a usilujeme o to, aby se vrátil. Za mě i za hráče mohu si troufám říct, že tu máme nedokončenou práci. I proto doufám, že tady s námi pokračovat bude," pronesl muž zodpovědný za výkony a výsledky ostravského celku.

Co tomu říká Jan Rajnoch? "Od Letenských to není špatný tah. Když tam byl poprvé, nevyšlo mu angažmá optimálně, ale celé to teď musí brát pozitivně. Dostává druhou šanci a měl by o ni zabojovat. Na odchodu je Štetina, zdravotní problémy měli Čelůstka i Hancko, střed obrany leckdy nefungoval ideálně, takže si myslím, že by z toho návratu nakonec mohly mít prospěch obě strany," pronesl ve svém sloupku pro sport.cz nynější kouč Motorletu Praha.

Lischku má ve svém osobním žebříčku na vyšší úrovni než Chlumeckého, jehož Baník zlanaří po jeho konci na teplických Stínadlech. "Myslím, že o lecčems mluví i jeho konec Na Stínadlech, kde mu šlo hlavně o prosazení svých zájmů. Přitom první by mělo být to, co předvádí hráč na trávníku, a až pak by měly hrát roli peníze. A on toho zatím nepředvedl tolik, aby si mohl něco diktovat. Čekal bych, že hráč jako on zkusí zabrat a pomůže Teplicím k záchraně, místo toho utíká. Takže v mých očích nejde s Lischkou porovnávat, ten je o level dál, a věřím, že se ve Spartě popere o budoucnost," přidal na sport.cz bývalý český reprezentant se zkušenostmi z německého i tureckého prostředí.

Bolek už si za Karvinou nezachytá a v MFK skončil také Nešický. Koho naopak kouč Páník přivítal?

Zdroj: sport.cz