Rezek už se bude soustředit především na trenérskou činnost. Kdyby však přišlo větší množství zranění či nemocí...

Rezek už se bude soustředit především na trenérskou činnost. Kdyby však přišlo větší množství zranění či nemocí...

Až budou předposlední Teplice v lednu bojovat s Varnsdorfem, Mladou Boleslaví, Táborkem, Rapidem Vídeň, Lvovem i Slavií Sofia, už u toho nebude Jan Rezek.

Devětatřicetiletý veterán a hrající asistent béčka Sklářů přitom na podzim žlutomodré družině Jiřího Jarošíka vydatně vypomáhal a při prvoligovém comebacku naskočil do 10 duelů s bilancí jedné trefy.

V jarní části už ale pokračovat nebude, byť nakonec situace může rozhodnout jinak. Někdejší útočník Sparty i Plzně s bohatou zahraniční minulostí také v závěru podzimu uspěl na přijímacích zkouškách na studium trenérské licence UEFA Pro a času bude méně...

"Honza se už bude soustředit především na svou trenérskou činnost u naší mládeže a bude vypomáhat našemu B mužstvu v ČFL, ale jsme domluveni, že pokud by přišlo větší množství zranění nebo nemocí, tak s ním můžeme počítat pro případnou výpomoc," pronesl na fkteplice.cz sportovní ředitel Štěpán Vachoušek.

Kromě Rezka už Teplice nevyužijí ani Matěje Radostu s Josefem Švandou, které odeslaly do Varnsdorfu, respektive do Ústí nad Labem. Zatímco David Černý a Denis Laňka dostali svolení hledat si nové angažmá, s Amadou Diallem byl rozvázán kontrakt a mizí také Karel Hasil či Jan Čtvrtečka, jenž byl na Stínadlech stejně pouze na hostování.

Barák a West Ham? 17 milionů eur se zdá být celkem dost za někoho, kdo nemá žádné zkušenosti z Premier League

Zdroj: fkteplice.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.