V jakém stavu je Boleslav? 2 cíle Slavie jsou stále u Jarolíma, jemuž zatím chybí Karafiát, Suchý, Skalák, Mašek i Ewerton

V jakém stavu je Boleslav? 2 cíle Slavie jsou stále u Jarolíma, jemuž zatím chybí Karafiát, Suchý, Skalák, Mašek i Ewerton

Karlem Jarolímem vedená Mladá Boleslav, jež přezimuje na šesté pozici, odstartovala zimní přípravu s jednadvaceti hráči do pole a čtyřmi brankáři.

Součástí ambiciózního středočeského mužstva jsou stále i levý obránce David Jurásek a útočník Daniel Fila, o které má usilovat mistrovská Slavia.

Realizační tým z města automobilů bude opět pracovat i s brankářem Petrem Mikulcem, záložníkem Danielem Langhamerem a křídelníkem Ladislavem Dufkem, který byli na podzim zapůjčeni v Chrudimi, Příbrami, respektive v Pardubicích.

Zatímco kapitán Marek Matějovský (40) ani kariérní navrátilec Václav Kadlec (29) neabsentovali, několik známých tvářích v úvodu týdne v přípravě chybělo.

Stopeři Marek Suchý a Ondřej Karafiát absentovali kvůli nemoci a brazilský křídelník Ewerton má od vedení povolen pozdější návrat z dovolené, takže má nastoupit až sedmý lednový den.

Středopolaři Jiří Skalák a Dominik Mašek zatím nemohou do tréninkových jednotek zasáhnout kvůli rekonvalescenci po chirurgických zákrocích kolena a připravují se individuálně.

Zdroj: ceskatelevize.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.