Menší krizi na Stamford Bridge pomohl Tuchelovi zažehnat i Čech...

Menší krizi na Stamford Bridge pomohl Tuchelovi zažehnat i Čech...

O nedávném interview belgické hvězdy Romelua Lukaka pro Sky Italia, který pro úřadující vítěze Ligy mistrů příliš pozitivně nevyzněl, už jste určitě slyšeli či četli.

Byť byl bývalý útočník Interu Milán či Manchesteru United nějakou chvíli vyřazen z kádru, po veřejné omluvě už je celá situace vyřešena a on bude moci nastoupit již ve středečním semifinálovém klání Anglického poháru proti Tottenhamu Hotspur.

Německému kouči Thomasi Tuchelovi v tomto směru pomohli jak ředitelka Blues Marina Granovská, tak člen vedení a poradce klubu ve sportovním i technickém úseku Petr Čech, jenž patří mezi týmové legendy.

"Způsob, jakým jsme to já, Petr a Marina vyřešili, byl velmi rychlý, klidný a velmi otevřený. Kvůli tomu bylo vcelku snadné se s tím vším vypořádat," citoval web sport.cz někdejšího stratéga PSG či Dortmundu.

Možná krize byla zažehnána hladce a hned v úvodu. "Když se něco takového stane, je nutné stát si za svým a věřit svým schopnostem. Zůstat soustředěný, být v klidu a věřit hodnotám, které jsme zde zavedli pro společnou práci. To je přesně to, co jsme udělali, a proto je nyní vše v pořádku," přidal nadřízený Kantého, Thiaga Silvy, Jorginha a spol., jehož stanovisko zveřejnil sport.cz.

Bývalý reprezentant Česka s klubovou minulostí v Rennes, Arsenalu, Spartě i Blšanech, jenž poprvé dorazil do Londýna v roce 2004, tak opět dokázal, že na slavné adrese není jen maskotem.

Eriksen má v roce 2022 vskutku nemalý cíl. Čeho by chtěl dosáhnout a s jakým klubem trénoval?

Zdroj: sport.cz