Neymar tlačil na vedení Paříže, aby přivedlo do Parku Princů jeho slavného krajana. Neúspěšně...

Neymar tlačil na vedení Paříže, aby přivedlo do Parku Princů jeho slavného krajana. Neúspěšně...

Leden sebou přináší možné změny v kádrech, což by se mohlo projevit i na těch nejzvučnějších adresách. S překvapivým závěrem přišel španělský portál El Nacional, který prozradil, že brazilský kanonýr Neymar tlačí na vedení PSG, aby přivedlo do Parku Princů jeho krajana Philippa Coutinha.

Ten si však nakone plácl s Aston Villou a opět ho čeká Premier League.

Barcelona plánuje pořádnou čistku ve své kabině a na Camp Nou již přišly Dani Alves a Ferran Torres. Katalánský klub je navíc údajně velmi blízko podpisu Alvara Moraty. Blaugrana se však mimo herní krize zmítají také v té finanční, proto pokrytí nových hráčů musí řešit odchodem těch nepotřebných.

Již delší dobu na černé listině figuruje Coutinho, který po svém příchodu z Liverpoolu nedokázal naplnit velká očekávání. Barcelona se rozhodně nebrání jeho exodu, ale čeká na vhodného zájemce, který by nepožadoval hráče za úplný pakatel.

Neymar zná svého krajana z reprezentačních srazů a věří jeho schopnostem, proto apeluje na vedení pařížského giganta, aby mu zkusil dát šanci. Do karet mu nahrává i fakt, že Kylian Mbappé zatím neprodloužil smlouvu a mohl by PSG v létě opustit.

Countinho má na Camp Nou kontrakt až do léta roku 2023, ale v plánech Xaviho nefiguruje. Aby si udržel své šance na pozvánku na světový šampionát v Kataru, nabízí se vhodná chvíle najít si adresu, kde by se mohl těšit většímu hernímu vytížení.

TOP 10 nejdražších defenzivních záložníků planety? Souček stojí stejně jako mistr Evropy Jorginho!

Zdroj: elnacional.com

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.