Věřím v atakování elitní šestky, v případě odchodu Jemelky nemusíme panikařit, jeho pozici zvládl skvěle Vepřek, říká Jílek

Věřím v atakování elitní šestky, v případě odchodu Jemelky nemusíme panikařit, jeho pozici zvládl skvěle Vepřek, říká Jílek
OBSAHUJE OHLASY

Sigma Olomouc započala přípravu na jarní část sezony o dva dny později než většina týmů, ale dle slov trenéra Václava Jílka to bude jen prospěšné k mentální očistě.

Podzim pro Hanáky nebyl ideální. Pět výher, sedm remíz a sedm proher, což ve výsledku dělalo desáté místo bylo pro olomoucké představenstvo zklamáním. „Středová skupina musí být minimálním cílem, ale daleko není ani šestka. Pokud budeme zdravotně v pořádku, což jsme v průběhu podzimu nebyli, a některé zápasové okolnosti půjdou víc s námi, než šly na podzim, tak si myslím, že máme na to, abychom šestku atakovali,“ uvedl trenér Jílek pro web idnes.cz.

Jemelka by odcházet neměl. „Nemám zatím informace, že by odcházet měl. Nějaký zájem registruji. Michal Vepřek jeho pozici v závěru podzimu zvládl výborně, takže bychom nemuseli panikařit a za každou cenu někoho hledat, ale muselo by se to řešit k létu,“ pokračoval pětačtyřicetiletý trenér.

Posily nejsou nutností. „Když budeme v pořádku, nemusíme za každou cenu hledat posily. Kádr je dostatečně široký a kvalitní na to, abychom to zvládli. Pokud by nastala nějaká příležitost, tak se tím můžeme zabývat, že bychom sháněli hráče, tak to není,“ konstatoval Jílek pro idnes.cz.

Zdroj: idnes.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.