Vrba si vysloužil nový kontrakt. Věříme, že je tím, kdo to vše zvládne a Sparta bude získávat trofeje, říká Rosický

Vrba si vysloužil nový kontrakt. Věříme, že je tím, kdo to vše zvládne a Sparta bude získávat trofeje, říká Rosický

Původní dohoda na Spartě sice měla Pavlu Vrbovi vypršet již v létě. Od druhého lednového pondělí roku 2022 to však neplatí a ostřílený trenér na Letné prodloužil svou pracovní dohodu o další rok do června 2023.

Společně s explzeňským stratégem s minulostí v ruské i bulharské nejvyšší soutěži budou pokračovat na Praze 7 jak asistenti Zdeněk Bečka a Luboš Koučka, tak trenéři brankářů Martin Ticháček a Michal Špit.

U podpisového aktu pochopitelně nechyběl sportovní ředitel Tomáš Rosický. "Jsme přesvědčení, že pokračování spolupráce s Pavlem Vrbou je pro klub v tuto chvíli nejlepší možné řešení. Vidíme, že tým pod vedením trenéra udělal výkonnostní posun. Podpis nového kontraktu je zavazující pro všechny strany, protože všichni očekáváme sportovní úspěchy. Věřím, že společně jich dosáhneme. Prodloužení smlouvy pro nás představuje přirozený krok na cestě k dosažení našich cílů. Trenér totiž ukázal, že tým dokáže dobře připravit a vyhrávat s ním. Zároveň musíme nadále vylepšovat náš herní styl a rozvíjet jednotlivé hráče. Věříme, že Pavel Vrba je tím, kdo to vše zvládne a Sparta bude získávat trofeje," uvedl na webu sparta.cz funkcionář slavného "S".

A co ohlasy samotného osmapadesátiletého odborníka, který dosud vedl Spartu v jednapadesáti soutěžních kláních s bilancí 33 výher, sedmi remíz a jedenácti proher? "Jsem rád, že jsme se domluvili na pokračování spolupráce. A věřím, že naše společná práce s kolegy v realizačním týmu, hráči a vedením povede k úspěchu, po kterém všichni ve Spartě touží," zakončil na stránkách sparta.cz bývalý trenér českého národního mužstva.

První duel roku 2022 odkoučuje Vrba již ve středu 12. ledna na Strahově proti druholigové Chrudimi.

Když si Limberský s Vrbou „poměřují pindíky“ přes výši platu. Krmenčík není největší ostudou Plzně, tou je Berbr

Zdroj: sparta.cz

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.