I když už jsou na Střelnici Hanuš s Hrubým, i tak přivedl Jablonec mezi tři tyče dalšího brankáře...

I když už jsou na Střelnici Hanuš s Hrubým, i tak přivedl Jablonec mezi tři tyče dalšího brankáře...
OBSAHUJE VIDEO

Do jablonecké přípravy se tento týden zapojil devatenáctiletý slovenský gólman Jakub Surovčík, jenž je zastupován agenturou Nehoda Sport.

Bezmála dva metry vysoký mladík, jenž prošel mládeží Slavie i Vlašimí, se tak zařadí ke stávající trojici Jan Hanuš, Vlastimil Hrubý a Tomáš Vajner, jíž na Střelnici velí kouč brankářů Libor Macháček.

"Jakub absolvuje s A týmem celou přípravu včetně herního soustředění. Aktuálně se řeší detaily jeho setrvání v Jablonci," ozřejmil tiskový mluvčí zelenobílých barev Martin Bergman.

"Příchod do Jablonce beru jako velký kariérní posun. Mám tady možnost trénovat s áčkem, čehož si velmi vážím. Je to velká zodpovědnost a zároveň příležitost ukázat mé kvality. Udělám maximum pro to, abych Jablonci splatil důvěru," citoval web fkjablonec.cz slova nové brankářské posily.

I když ví, že na jaře nebude číslem 1, osobně věří, že ho velezkušení Hanuš s Hrubým opět posunou. "Na spolupráci se těším moc, protože určitě jako mladý gólman potřebuji získat zkušenosti, které mi právě zkušení kluci mohou předat, jelikož mají za sebou bohaté ligové kariéry," doplnil na klubových stránkách mládežnický reprezentant našich východních sousedů.

Že by se dostal mezi tři tyče již v úterní přípravě v Horních Počernicích proti Spartě B?

Zdroj: fkjablonec.cz