Ambiciózní Karlovy Vary-Dvory ulovily velkou posilu. Vízek bude na západě země trénovat Kolouška

Ambiciózní Karlovy Vary-Dvory ulovily velkou posilu. Vízek bude na západě země trénovat Kolouška

Zhruba dvě dekády zpátky operoval celek TJ Karlovy Vary-Dory v ČFL, pak se na nějaký čas z tabulek vytratil, ale už je zpět.

Po triumfech ve III. třídě i krajské 1. B třídě převzal mužstvo internacionál  a olympijský vítěz v jedné osobě Ladislav Vízek, který je v 1. A třídě po podzimu na druhé příčce tabulky a klidně může být u dalšího postupu.

"Chtěli jsme obnovit fotbal ve Dvorech, aby se hrála trochu kvalitnější soutěž a přivést staré pardály, co zde dřív hrávali, a udělat dobrou partu. Jde nám hlavně o reprezentaci Karlovarského kraje. Nic podobného zde nebylo. Pokud bychom postoupili, byl by to velký úspěch. Budeme dělat vše proto, abychom byli dobří, postupovali, ale kam až to bude necháme náhodě. Máme nejvyšší ambice, ale s pokorou a nohama na zemi," citoval server idnes.cz slova vedoucího mužstva Martina Matějčeka.

Pokud jde o hráčský kádr, ten před jarem posílí dvěma českými tituly ověnčený pětačtyřicetiletý exreprezentant s pěti mezinárodními starty Václav Koloušek, jenž v minulosti prošel oběma slavnými pražskými "S", Libercem, Brnem, Jihlavou i Příbramí a v zahraničí si zahrál například za Salernitanu nebo Waker Tirol.

"Měli jsme ho vyhlédnutého již v létě, ale byl vázán v klubu v Rakousku. Když jsme dostali indicie, že tam bude končit, neváhali jsme," přidal na webu idnes.cz funkcionář Dvorů, jenž dodal, že během zimy dorazily i další známé tváře z karlovarského kraje.

Soudce Boudník dlužníkem Rogoze, jehož předtím osvobodil. Efotbal psal o jeho možné podjatosti už před lety

Zdroj: idnes.cz