Messiho nástupce přichází, cítí Eto’o. Kdo má v následujících letech vyhrávat samé Zlaté míče?

Messiho nástupce přichází, cítí Eto’o. Kdo má v následujících letech vyhrávat samé Zlaté míče?

Éra Messiho či Ronalda se chýlí ke konci a prestižní ocenění Zlatého míče bude v následujících letech mít jasného nového favorita.

Bývalý hvězdný útočník Samuel Eto’o se snaží věrné fotbalové fanoušky uklidnit, že o porci talentu na fotbalové ploše určitě nepřijdou. I když ji už neobstará argentinský kouzelník či portugalský čarostřelec, nová éra nám nabídne novou dávku kvality.

„Je tu Erling Haaland, Joao Felix či Kylian Mbappé, myslím si, že se o zábavu rozhodně bát nemusíme,“ usmíval se ve svém interview pro deník AS Eto’o.

„Bohové fotbalu Messi a Ronaldo už pomalu končí, což znamená, že jejich žezlo přeberou další. A já sám jsem poměrně přesvědčený, že to bude právě Mbappé, kdo bude v následujících deseti až patnácti letech vyhrávat samé Zlaté míče,“ pronesl bez známek pochybení.

Zdali se slova slavného kamerunského snajpra naplní, to nám prozradí dost možná již příští sezona. V té už by podle všeho Mbappé nemusel působit v PSG, nýbrž v bílém dresu Realu Madrid, kam přestoupí zřejmě jako volný hráč, neboť se rozhodl v Parku Princů doposud nepodepsat novou smlouvu.

Zdroj: Diairo AS