Jednání o smlouvě probíhají, ale nechci je komentovat, říká Jurečka. Chceme dohodu, odchod je nejzazší možností, zní z klubu

Jednání o smlouvě probíhají, ale nechci je komentovat, říká Jurečka. Chceme dohodu, odchod je nejzazší možností, zní z klubu
OBSAHUJE OHLASY

Slovácko zvládlo první přípravné utkání na druhou polovinu Fortuna ligy, když porazilo Kroměříž 5:1. Jedním gólem se uvedl i nejlepší střelec podzimní části týmu z Uherského Hradiště Václav Jurečka, se kterým vedení klubu jedná o nové smlouvě.

„Jednání probíhají, nerad bych je komentoval. V úterý odjedu s mužstvem na soustředění do Chorvatska. Mám jasno v tom, že ve Slovácku zůstanu minimálně do léta. Uvidíme, co bude dá,“ prozradil pro sport.cz Václav Jurečka.

Setrvání desetigólového Jurečky z podzimu si přeje i sportovní ředitel Slovácka Velič Šumulikoski. „Jednoznačně preferujeme dohodu. Jeho okamžitý odchod je naprosto nejzazší možností,“ prohlásil.

Asistent trenéra Josef Mucha by spíš chtěl kádr rozšířit. „Jednání se neustále vyvíjejí. Věřím, že zůstane. V opačném případě by to byl velký zásah do složení mužstva. Vždyť je to nejlepší střelec ligy. My bychom potřebovali kádr spíš rozšířit,“ přiznal pro sport.cz Mucha.

Zdroj: sport.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.