Trpišovský se raduje, že má poprvé po dvou letech kompletní tým. Proč má Bah individuální program?

Trpišovský se raduje, že má poprvé po dvou letech kompletní tým. Proč má Bah individuální program?
OBSAHUJE VIDEO

Hlavní kouč Slavie Jindřich Trpišovský je s dosavadním průběhem portugalského soustředění maximálně spokojen a podle jeho slov udělal momentální lídr Fortuna:ligy velký kus práce.

"Nechci to zakřiknout, doufám, že to dotáhneme do konce. Ale je to poprvé po dvou letech kompletní kemp, který absolvujeme. Všichni hráči jsou zdraví, všech 24 kluků kromě dlouhodobých marodů zasáhlo do zápasu, což je po deseti dnech, co máme za sebou, taky skvělá zpráva. Zatím jsme se vším, co jsme tady absolvovali, maximálně spokojení. Kluci to absolvovali ve velká kvalitě, intenzitě a s chutí. V neděli měli zasloužený den volna, první, co jsme tady. Pak se vrhneme do dalšího bloku," avizoval na klubovém webu slavia.cz muž zodpovědný za výkony a výsledky obhájce titulu.

Jeho asistent Zdeněk Houštecký si pochvaloval, jak do mužstva zapadli mladíci včetně zimní posily Maksyma Talovjerova. Vidí to stejně? "Je to velká výhoda toho, že tu jsme pohromadě. Vazby a interpersonální vztahy hráčů se vrací k tomu, na co jsme byli zvyklí. Pro hráče je to pak jednodušší. Výhoda hráčů z Vlašimi kromě Filipa Blechy je, že už s námi něco absolvovali. Vždycky jsme si je vytahovali na nějaké tréninky. Kluci zapadli dobře, každý den je na sto procent a kdo má trošku problémy, tak to kouše velice dobře. Je rozdíl v tom, jak to zvládají, kdo s tím má jakou zkušenost. Někdo po dvou trénincích vypadá ještě relativně čerstvě a dojde si v pohodě na večeři, někdo tam dojde hůř. Je skvělé, jakým způsobem se s tím perou a jak všichni bojují," liboval si pětačtyřicetiletý odborník.

Před víkendem se k sešívanému "S" konečně připojil i dánský bek Alexander Bah, jenž patřil na podzim mezi nejlepší hráče celé soutěže. Co vše ho ve zbytku kempu čeká? "Jsme rádi, že už je negativní a mohl za námi dorazit. Měl záběhový trénink, musíme zjistit, jak na tom je a budeme se snažit ho co nejdříve zapojit. Bude mít individuální program, do doby, než bude schopný jít do plné zátěže s týmem," zakončil na stránkách slavia.cz Trpišovský.

Látal s Kučerou si stahují na polskou záchranářskou misi i Hybše. Povede se jim ulovit někoho z Baníku?

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.