A zase ten Hložek! Bild referuje o tom, že se o něj perou obři z Allianz Areny a Signal Iduna Parku

A zase ten Hložek! Bild referuje o tom, že se o něj perou obři z Allianz Areny a Signal Iduna Parku

Nejhodnotnější hráč soudobé Sparty a český reprezentant v jedné osobě Adam Hložek už je s odchodem z Letné spojován hodně dlouho.

Spekulace o prodeji nejproduktivnějšího hráče minulé i této sezony Fortuna:ligy neutichly ani během právě probíhajícího klubového soustředění ve Španělsku.

Podle německého listu Bild by mohly vést kroky rodáka z Ivančic právě do bundesligy, kde se o něj mají zajímat tamní dvě nejvěhlasnější značky, a sice Bayern Mnichov a Borussia Dortmund, která je odlovem nadějných mladíků přímo proslulá.

I útočníkův agent Pavel Paska se v nedávné minulosti nechal slyšet, že by si ho v německém prostředí dokázal představit a podobně to vidí i další odborníci typu Františka Straky.

Zatímco v zimní přestávce je vzhledem ke sparťanským ambicím pro jaro jeho prodej nepravděpodobný, nejpozději v létě 2022 by převlékat trikot měl.

Stane se tak kvůli Allianz Areně, nebo Signal Iduna Parku? V jednom chrámu vládne Julian Nagelsmann, v tom druhém Marco Rose a na obou slavných adresách by měl o motivaci postaráno.

Vzhledem k minulosti sportovního ředitele Sparty Tomáše Rosického je v tuto chvíli favorizováno vestfálské BVB, které po devatenácti kolech ztrácí ze druhé příčky na vedoucí bavorský kolos šest bodů.

Zdroj: bild.de

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.