Vukadinovič v srbské Super lize dlouho nepobyl a je zpět v Česku. Kde je momentálně testován?

Vukadinovič v srbské Super lize dlouho nepobyl a je zpět v Česku. Kde je momentálně testován?

Mezi týmy, které se vzdaly soustředění v zahraničí, patří i jedenáctý Zlín, který stornoval svůj tradiční kemp v tureckém Beleku.

Právě teď tak lze ševce zastihnout v nedalekých Luhačovicích. "Ještě to bude herně kondiční. Postupně už se budeme zaměřovat i na herní stránku. První tři dny čekají hráče ještě běhy. Tím se příprava zlomí a budeme se už více soustředit na taktické tréninky, výstavbu hry, bránění a standardní situace," citoval web fcfastavzlin.cz slova trenéra Jana Jelínka.

Do Luhačovic neodcestoval kvůli zranění čtyřlístek Fillo, Vakho, Jawo a Reiter, což znamená, že realizační tým moravského klubu pracuje s dvaceti hráči do pole a třemi brankáři.

K mužstvu, které si na podzim připsalo pět ligových výher, se mimochodem připojil křídelník Vukadin Vukadinovič, jenž svého času zářil na zlínské Letné natolik, že se o něm mluvilo jako o možném kandidátovi pro reprezentační dres.

Jednatřicetiletý rodák z Bělehradu, který už v Česku prošel také Táborskem, Jabloncem, Viktorií Žižkov, Slavií, Spartou, Karvinou či Teplicemi, strávil podzim v srbské lize v barvách Radnički Niš.

Už je ovšem opět v českém prostředí. Staronová tvář Zlína se však nejprve zapojila do tréninků béčka a áčko posílila až později. Pořád se však jedná o zkoušku a smlouva zatím uzavřena nebyla.

Aktuální zlínská soupiska:

Brankáři: Dostál, Rakovan, Šiška

Obránci: Matejov, Procházka, Kolář, Vraštil, Cedidla, Kulíšek, Simerský, Nečas

Záložníci: Hrubý, Hlinka, Janetzký, Fantiš, Hrdlička, Hellebrand J., Conde, Drame, Tkáč, Vukadinović

Útočníci: Poznar, Bobčík

Zdroj: fcfastavzlin.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.