Sannehova budoucnost? Žádná Karviná, ale pomoc na Slovensku, kde mají z jeho příchodu velkou radost

Sannehova budoucnost? Žádná Karviná, ale pomoc na Slovensku, kde mají z jeho příchodu velkou radost

Kmenový zadák Baníku Ostrava Muhammed Sanneh už ví, v jakém trikotu bude hrát na jaře 2022. A v tom karvinském který oblékal úvodní dva týdny zimní přípravy, to nebude...

Jednadvacetiletý pravý bek z Gambie byl z Bazalů zapůjčen do kádru slovenského celku FK Pohronie, které se v odvetné části ročníku pokusí odpoutat z posledního místa tabulky.

"Jejich zájem byl od počátku velmi intenzivní, je tu předpoklad, že by Mo měl hrávat, o což se ale samozřejmě musí i sám poprat," uvedl na stránkách fcb.cz sportovní ředitel pátého týmu Fortuna:ligy Alois Grussmann.

Baník ho do Žiaru nad Hronom odeslal bez opce, to znamená, že se bude v létě opět hlásit ve Slezsku.

"Protože jsme v týmu neměli během podzimu ortodoxního pravého obránce, bylo pro nás klíčové najít kvalitu na tento post. Jsem rád, že se nám podařilo zrealizovat toto hostování. Moc dobře ho známe, je to kvalitní a perspektivní hráč. Chtěl bych vyzdvihnout i promptní jednání jeho mateřského klubu a agenta. Z jeho příchodu máme radost," uzavřel sportovní manažer Patrik Furka.

V týmu, který během 19 podzimních duelů vybojoval u našich východních sousedů jen 10 bodů a na předposlední pozici Zlatých Moravců ztrácí pět bodů, by mohl Sanneh debutovat již v sobotu proti Petržalce. 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený FK Pohronie (@fk_pohronie)

Zdroj: fcb.cz