Slavná tvář do Slovanu, mužstvo posílil útočník z Atlética Madrid! Společně napíšeme pěkný příběh, věří v klubu

Slavná tvář do Slovanu, mužstvo posílil útočník z Atlética Madrid! Společně napíšeme pěkný příběh, věří v klubu

Fotbalisté Slovanu Bratislava ukořistili jednu hodně zajímavou posilu. A sice srbského střelce Ivana Šaponjiče, jenž přichází ze španělského Atlética Madrid. S úřadujícím mistrem Slovenska se domluvil na tříleté smlouvě s opcí.

Mistr světa dvacítek z roku 2017 působil v Partizanu Bělehrad, Benfice Lisabon či Atléticu Madrid, kde se ale výrazněji neprosadil. I proto strávil jaro v Cadízu, kde vstřelil svůj jediný gól v La Lize. V létě se do mistrovského kádru Atlética zase vrátil, byl však až pátým útočníkem týmu. Ve Slovanu kažodopádně věří, že v sobě probudí schopnosti elitního střelce, kvůli kterým po něm svého času pokukovala i pražská Sparta. 

"O Ivana jsme měli zájem ještě v době, kdy působil v Benfice. Tehdy se vcelku pochopitelně rozhodl pro Atletico Madrid. Mohou se vyskytnout otázky o jeho minutáži v posledním období, která byla v Atleticu v silné konkurenci malá. Sledovali jsme ho však několik let a víme, jaký potenciál v sobě stále má," oznámil šéf klubu Ivan Kmotrík mladší.

"Musíme si uvědomit, že nejsme schopni platit obrovské sumy za hráče ze soutěží jako La Liga, kteří jsou aktuálně rozehraní a ve výborné formě. Hledáme jiná řešení. Jsme proto velmi rádi , že se nám podařilo dotáhnout tento přestup, a s Ivanem jsme podepsali tříletou smlouvu s opcí. Musíme být ale trpěliví. Jsem přesvědčen, že fotbal hrát nezapomněl, jen potřebuje nabrat sebedůvěru a herní formu. My mu v tom pomůžeme. Věřím, že společně napíšeme pěkný příběh,“ uzavřel Kmotrík. 

Zdroj: futbalportal.net