Teplice konečně realizovaly svou prioritu. Jarošíkův kádr posílil zadák se zkušenostmi z pohárové Evropy

Teplice konečně realizovaly svou prioritu. Jarošíkův kádr posílil zadák se zkušenostmi z pohárové Evropy

Předposlední Teplice, které mají za sebou těsnou cenný skalp Rapidu Vídeň, přivítaly na právě probíhajícím soustředění v tureckém Beleku novou posilu do defenzivní linie.

Žlutomodrý trikot bude v nejbližší budoucnosti navlékat levý obránce z Černé Hory Dejan Boljevič, jenž přichází do Fortuna:ligy z arménského klubu Alashkert Jerevan.

"Od začátku přípravy jsme deklarovali, že je naší prioritou přivést levonohého hráče, který může nastoupit na pozici levého obránce nebo levého halvbeka. Když se uzavřely možnosti v ČR, tak jsme se zaměřili na zahraničí, odkud přivádíme zkušeného Boljeviće, který nastupoval na podzim pravidelně v evropských pohárech," pronesl na webu fkteplice.cz sportovní ředitel sklářů Štěpán Vachoušek.

Jednatřicetiletý levonohý fotbalista s krátkou minulostí v Tatranu Prešov, jenž může debutovat již v úterním klání proti Slavii Sofia, se v minulosti radoval z titulů v Černé Hoře i na Maltě, s tím, že se mu podařilo ovládnout také Srbský pohár. Zkušeností má tedy na rozdávání...

"Jsem moc šťastný ze svého příchodu do Teplic, můžu fanouškům slíbit, že nechám na hřišti vždycky stoprocent svého výkonu. Teď už se moc těším za týmem do Beleku, abych se mohl poznat se spoluhráči a sehrát se s nimi na hřišti," zakončil na klubových stránkách nový svěřenec Jiřího Jarošíka, jenž podstoupil na Stínadlech zdravotní prohlídku již v závěru víkendu.

Krmenčík hodlá zabojovat o budoucnost: Snad jsem ukázal, že se umím kousnout. S důvěrou ze sebe vydám 150 procent

Zdroj: fkteplice.cz